Naujas Sąrašas
Ištrinti Sąrašą

Jūs ketinate ištrinti sąrašą:

IŠTRINTI
Redaguoti Sąrašo Pavadinimą

Pakeiskite sąrašo pavadinimą.

SUTAUPYTI

Kama Sutra – nemokamas sekso pozicijos žaidimas suaugusioms poroms

Internetinis sekso pozicijos žaidimas jūsų planšetiniam kompiuteriui ar telefonui.

Įvadas

"Pasirinkite kortelę, bet kurią kortelę"...

Tai sekso pozicijos azartinis žaidimas. Jis imituoja paprastą kortų kaladę, kurioje kiekviena korta turi linksmą, seksualų dalyką su jūsų partneriu. Naudodami mygtukus „Taip“ ir „Ne“, kartu pereikite prie rinkinio, pasirinkdami abipusiai dominančius dalykus. Paspaudus mygtuką „Ne“, jis iš esmės pašalinamas iš denio. Kai būsite pasiruošę žaisti, paspauskite mygtuką „Pasirinkti“, kad kompiuteris sumaišytų kortas, o tada pasirinkite atsitiktinę kortelę iš „Taip“ pozicijų.

Galite šiek tiek pakoreguoti bet kurios kortos koeficientą, eidami į tą kortelę ir naudodami slankiklį, esantį skiltyje „Keisti į šansus“. Mygtukas „Ne“ nustato rezultatą į 0, mygtukas „taip“ – į 1, o slankikliu galite padidinti bet kurią kortelę iki 10.

Padėtis 1 of 100
|< >|
( ) NE ( ) TAIP

Pakeiskite šansus ()

Tu gali uždėti nykštį ant mastelį ir padidinkite šansus kad šis vaizdas būtų parenkamas naudojant slankiklį. Kuo didesnė vertė, tuo didesnė tikimybė, kad šis vaizdas bus pasirinktas.


Sąrašo Valdymas

Kiekviename žaidime (vaizdų kaladėse) gali būti keli pavadinimų sąrašai, kurių kiekvienos kortelės tikimybė skiriasi.

NAUJAS IŠTRINTI REDAGUOTI
Dalintis
Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį aš suprantu

Kalbos

Apie

Atgal

Kiekvienas yra a laimėtojas, kai žaisdamas tai nuostabiai suteiki meilei naują sukimąsi įdomus sekso pozicijos žaidimas.

Kama Sutra intymi žiniatinklio programa yra internetinis sekso pozicijos žaidimas jūsų telefonui, stalą ar kitą mobilųjį įrenginį. Paimkite telefoną į lovą ir pasirinkite kartu iš laukinio žinomų seksualinių pozų sąrašo. tai nemokamas, itin seksualus būdas paįvairinti savo santykius jausmingumu preliudija.

Jei turite klausimų ar rūpesčių, rašykite mums el